נוף עוצר נשימה וצימר מפנק

מחפשים צימר עם נוף עוצר נשימה? איך מתמצאים בכל השלל האדיר המוצע באתרים? ובכן, חשוב לעשות סדרי עדיפויות ולהחליט על מה לא מוותרים.

אחד הקריטריונים החשובים הוא נוף. נוף הוא מרגיע, מעורר השראה, מרחיב את הלב ואת הנשמה. צימרים עם נוף יכולים להפוך את החופשה לחלום אמיתי, לא רק ג'קוזי ותנאים מפנקים לגוף אלא גם תענוג לנשמה.

ריכזנו בעבורכם המלצות על צימרים עם נוף מרשים במיוחד, מצפון ועד דרום.

צימר גל בנוף בקיבוץ משגב עם

מצימר "גל בנוף" שבקיבוץ משגב עם שבהרי הגליל העליון, נשקף נוף מרהיב באמת. עמק החולה נפרש מלמטה על משבצות החקלאות היפיפיות שבו ויישוביו. מעליו מתנשא החרמון בלובן פסגותיו ולצידם נחים הרי הגולן.

מצפון ניתן להבחין בהרי ויישובי לבנון הרחוקים. עם שעת בוקר מתמלא העמק לעיתים באמבטיית עננים ואז התחושה היא ממש בתוך אחת האגדות. שתי יחידות האירוח של רמי ואורית רחבות ונעימות ומהוות המשך זורם של הנוף שמבחוץ.

ביחידות מיטה רחבה, ג'קוזי ושאר פינוקים שיהפכו את החופשה לחלומית של ממש. מי שיחפוץ בתצפית לתוך עמק לבנון, טוב יעשה עם יעלה למצפור שבחלקו העליון של הקיבוץ.

בקתות יפה נוף ביישוב לבנים

שתי יחידות האירוח "יפה נוף" ממוקמות על צלע הר עליו הוקם היישוב לבנים. מן הבקתות נשקף נופה המרשים של הכינרת, מצוק הארבל והרי הגולן נישאים באופק. נוף פשוט, ראשוני, מעורר שלווה והשראה. הבקתות מעוצבות בסגנון אירופאי.

המיטות רחבות ונעימות למדי, ובכל יחידה ממתין ג'קוזי רחב היישר אל תוך הנוף. בימי הקיץ ממתינה לאורחים בריכה שאף היא משקיפה, איך לא לנוף של כינרת. ובל נשכח שהכינרת עצמה נמצאת במרחק של דקות נסיעה.

צימר אור הכרם בשכונת עין כרם

צימר אור הכרם מצוי בלב השכונה הציורית עין כרם. הצימר משקיף אל נופי השכונה שנדמה שכמעט ולא השתנו במהלך 2000 השנה האחרונות. בשכונה פזורות שבע כנסיות ומנזרים אשר בהחלט תורמות לאווירה הייחודית במקום.

צלילי הפעמונים וניחוחות הכנסייה נישאים ברוח ומגיעים אל מרפסת הבקתה. הצימר מאובזר בכל טוב ונותן תחושת ביתיות חמה ונעימה. דקות אחדות של שוטטות מחוץ לבקתה יוליכו אותכם אל המרכז הנינוח של עין כרם בו תמצאו בתי קפה, גלריות, מסעדות בירושלים ועוד.

קיראו עוד המלצות על צימרים בעין כרם

צימר מלח הארץ במושב חצבה

מחצר הצימר "מלח הארץ" נשקף נופה המיוחד של איזור חצבה. נוף ירחי בדמות גבעות חוואר לבנבן, שדות חקלאות ומטעי תמרים וברקע נופי הרי אדום אשר מאדימים לעת שקיעה. בצימר תזכו לאירוח חם ולבבי על ידי המארחים בתיה ואסף.

עם אסף ניתן לצאת למגוון טיולים ולהתרשם ממדריך שמכיר כל אבן ופיסת היסטוריה ואצל בתיה ניתן להתפנק במגוון טיפולים אלטרנטיביים. יחידת האירוח נעימה ופשוטה, בקלות תצללו לסוף שבוע של ספרים אותם תוכלו להשאיל מהספרייה הענקית שבבית המארחים.

קיראו המלצות על צימרים באצבע הגליל