ולנטיין די או יום האהבה חל ככל שנה ב-14 לחודש פברואר. היום הזה מזכיר ומדגיש בפנינו שכל אחד מימות השנה הם ימים ראויים לאהבה ורומנטיקה.

אז במיוחד לכבוד יום זה סקרנו בפניכם רשימה של צימרים שונים ברחבי הארץ שיוכלו להכיל, למלא, להשרות ולעודד רומנטיקה ואהבה.

אחוזת המאירי בראש פינה

ראש פינה עצמה היא גן עדן לרומנטיקנים. הסמטאות הצרות, בתי האבן, השקדיות אשר פורחות עתה, הנוף הגלילי, הרוח הקרירה וניתן כמובן להמשיך ולהפליג בתיאורים. יחידות האירוח שבאחוזת המאירי בנויות מסביב למבנה עתיק בן 120 שנה אשר היה שייך לדרקסלר הנגר.

סביב הבית מתהלכים סיפורים אודות משפחות ואהבות. היחידות פזורות בתוך החצר ומאפשרות אינטימיות מספקת. בין העצים במקום חבוי וצנוע ממתין ג'קוזי הפונה אל נוף גליל. היחידות מצוידות היטב, רחבות ידיים ומהוות מרחב מרפא ונעים לחופשה זוגית רומנטית.

קיראו בהרחבה על אפשרויות חופשה בראש פינה הקסומה.

ירוק זית בכפר יחזקאל

הקלאסיקה מהדהדת בחללים של יחידות האירוח שבמתחם "ירוק זית" שבכפר יחזקאל שבמרחבי עמק יזרעאל. הצבע השולט הוא אינו ירוק זית אלא דווקא לבן, רהיטי עץ כבדים בצבע לבן, מצעים לבנים, מראה לבנה ועוד. הכל בקו רומנטי ונעים למראה ולמרגש.

את עצי הזית תפגשו מחוץ לצימר. באתר שתי וילות אירוח בלבד, כאשר הקו המנחה הוא יצירת אינטימיות מלאה לכל יחידה. כל אחת מרוחקת זו מזו, הכניסה נפרדת, המרפסת בכיוון אחר.

בקיצור, אם לא תרצו לפגוש אף אחד זולת בן או בת הזוג במהלך החופשה הרי שזה אפשרי בהחלט. גם רוכבי האופניים ימצאו במקום סביבה בטוחה - תיקוני פנצ'ר, ברז שטיפה והמלצות למסלולי רכיבה.

לואר בפריחה בעין כרם

נופה הקסום של עין כרם, האוויר הצח והרענן, הרוח הקרירה, הירוק שמסביב מכניסים מיד בין אם נחפוץ בכך ובין אם לא לאווירה רומנטית ונעימה. בתוך כל היופי הזה ממתין בית האבן לואר. בית יחידי, ירושלמי טיפוסי, הצופה אל נופי עין כרם וחבוי ממש בתוכם.

זה המקום לנשום, לגעת, להתרווח, להתרגש ולהרגיש, להירגע ולשוב הביתה מעט אחרים. קמין עצים ללילות חורף קרים ממתין בסלון ומיטת עם מזרון מענג בחדר השינה. במרפסת ג'קוזי משקיף אל הנוף הירושלמי. ברחבי הבית מגוון גופי תאורה שיאפשרו ליצור אווירה.

עוד כמה צימרים בירושלים - כאלה שאסור לך לפספס...

צימרים בחוות נחל הרועה

חוות הבודדים הפזורות לאורך כביש 40 דרומית לבאר שבע, מהוות תפאורה מושלמת לנופש רומנטי וקסום. הבדידות מזהרת, המדבר ממלא, המארחים מהווים דוגמא ומופת, האוויר נקי והשקט מחריש. בחוות נחל הרועה הסמוכה לשדה בוקר שתי יחידות אירוח בלבד.

כל יחידה בפרטיות ובבדידות מלאה אל מול המדבר ונחל הרועה. היחידות משתלבות באופן מושלם עם הסביבה. הן עשויות אבן מקומית והקיר המזרחי הוא חלון אחד גדול אשר מכניס שפע של אור וחום. בשטחי החווה פועלת מחלבת עיזים שתוכלו ליהנות משפע מוצריה המיטיבים.

בואו לקרוא עוד המלצות על צימרים מפנקים לזוגות ברחבי ישראל או עוד כמה צימרים לחג האהבה וכמובן, כמה טיולים לכבוד חג האהבה - לחיי הרומנטיקה!