מסלולי טיול ברכבי שטח 4X4

אטרקציות 4X4  - הכניסה לגברים בלבד: זאת עובדה ידועה שנשים מדברות יותר מגברים. פשוט ככה זה. משהו בחיבורים של המוח בין החלק המילולי לחלק הרגשי, משהו שנועד כנראה למטרות אבולוציניות ו- וואטאבר.

גברים לעומת זאת מדברים פחות ועל כן עושים יותר, פיזית. אין פה שום רמיזה שוביניסטית לגבי התפוקה של נשים מול גברים או משהו דומה אלא פשוט התייחסות לצורת הבילוי של שני המינים.

נשים כשהן נפגשות, ישבו על כוס קפה, ירכלו ויפרקו את חיי היום יום שלהן לגורמים מיניאטוריים כאשר כל הבעת פנים של עמית לעבודה תזכה לדיונים ופרשנויות.

גברים, ילכו לשחק סנוקר, לראות משחק כדורגל או לכל מקום שלא כופה עליהם ישיבה אחד מול השני וקיום שיחה. אפילו כשהם יוצאים לשתות בירה הם יקפידו לשבת על הבר ולהתסכל רק על הבקבוקים שמולם (ואולי גם על הברמנית).

 כמובן שכל התובנות האלה מתייחסות לבילויים עם בני אותו מין, מפני שבילוי של גברים עם נשים יכול לכלול כל מיני וריאציות מוזרות לבילויים נשיים במקור, שעכשיו פשוט משתתף בהן בחור ממורמר שמנסה לשמור על ארשת פנים עירנית ולהראות לחברה שלו שהוא מתעניין.

בגלל שהגברים הם טיפוסים אקטיביים כאלה ובעלי נשמה של צייד, לפעמים גם הפעילויות הרגילות שמציעה העיר (סנוקר וכדומה) לא מספיקות להם וצריך משהו עם טיפה יותר בשר בשביל להעיר אותם.

הנה מספר אפשרויות לפעילויות שיחזירו לגברים את האינסטינקטים, ימלאו להם את הבגדים באבק, ויחזירו אותם הביתה שמחים וטובי לב.

רוכבים ותומקאר בגליל – מושב מעונה בגליל מערבי

ברוכבים בגליל תוכלו למצוא טיולי סוסים במגוון רחב של מסלולים והרכבים. ניתן לערוך טיולים זוגיים, טיולים המותאמים לקבוצות ועוד. הטיולים משלבים נופים מרהיבים עם נקודות תצפית מדהימות ומועברים על ידי מדריכים מקצועיים מוסמכים.

כמו כן, ברוכבים בגליל ניתן למצוא אטרקציה בשם תומקאר מהנה הכוללת טיולים מלווים במדריך מיומן ומנוסה, ברכבי שטח המאובזרים בכל מה שנחוץ לטיול בשטח, תקשורת בין כלי הרכב ולשמיעת הסברים במהלך הטיול.

הטיול יערך במסלולים עם נופים יפהפיים הכוללים נקודות תצפית על צפון הארץ.

טיולי טרקטורונים בדישון

בטרקטרוני דישון תנהגו בעצמכם בליווי צוות מנוסה ומיומן, במגוון מסלולים ייחודיים עם נופים מרהיבים ותנאי שטח משתנים,. המסלולים משתרעים על אזור הגליל העליון, עמק החולה ורמת הגולן.

אפשרות נחמדה נוספת שמציעים בטיולי טרקטרונים בדישון היא טיולי החורף. מדובר בטיולי אקסטרים במגוון מסלולים מיוחדים וחווייתיים: קרן נפתלי, בקעת קדש, נחל דישון ועוד.

הטרקטרונים החורפיים מצויידים בחליפות סערה, מגפיים, תה חם ומהביל וכל מה שנחוץ בכדי להתפרע באמת בסגנון חורפי. מסלול הדגל של טיולי החורף הוא נחל דישון הזורם בחורף, אשר עקב המבנה הטופוגרפי היחודי שלו, מעניק חווית שטח אמיתית ועוצמתית במידה יוצאת דופן.

קיראו המלצות על צימרים באצבע הגליל
 
חאן שקדי מסע מדבר – טיולי ג'יפים בים המלח

בחאן שקדי תוכלו לבחור בין מסלולים שונים לטייל בהם ברכב מדברי ממוזג עם המלווה והמדריך גיל שקדי. ניתן לבחור בין מסלולים קצרים האורכים כשעתיים, מסלולים ארוכים יותר האורכים כיום שלם ואפילו סיור לילי מיוחד בלילות ירח הכולל גם לינת שטח.

אז אם יש לכם קצת זמן פנוי באחד מסופי השבוע הקרובים, למה שלא תאספו כמה חברים ותלכו לעשות פעילות אמיתית שתוציא אותכם קצת מהשגרה ותזכיר לכם למה טוב להיות גבר.
 

בואו לקרוא עוד על מסלולי טיול לגברים בכל רחבי ישראל או על קמפינג בכנרת